Hizmetlerimiz

KALDIRMA ÜNİTELERİ MONORAYLAR

KALDIRMA ÜNİTELERİ MONORAYLAR

CR ve KR (CLASS ROYAL) serisi kaldırma üniteleri uluslararası standartlar olan ISO, FEM, DIN, TSE normlarındaki sipesifikasyonlara uygun olarak, 320 kg'dan 63 ton'a kadar yük kapasitesi aralığında, standart olarak üretilmektedir. CR (CLASS ROYAL) serisi kaldırma ünitelri 3 adet standart ve 1 adet opsiyonel patentli aksesuarlar ile donatılmaktadırlar.

"PR" (Pratik Seri) olarak adlandırılan ve genellikle yerel marketler için, 1 ton'dan 5 ton'a kadar kapasiteli, iki ayrı ebatta üretilen kaldırma üniteleri de üretimimizde bulunmaktadır.

 

Bayursan, genellikle orta ve ağır tonajlarda kullanılmak üzere "U Serisi" olarak adlandırılan kaldırma üniteleri de üretmektedir. "U Serisi" kaldırma ünitelerindeki en belirgin ortak özellik halat tamburunun ikiz tip (twin drum) olmasıdır. Tamburun sağından ve solundan simetrik şekilde sarkan halatlar, kancanın her zaman düşey bir çizgi üzerinde aşağı-yukarı hareket etmesini sağlar. Bu sayede sağ sol yataklara ve üzerinde çalıştıkları köprü kirişlerine her zaman eşit yük bindirirler. Kullanımları daha rahat ve hassastır.